Cestovní kancelář M TOUR s.r.o.
Dolní 227
580 02 Havlíčkův Brod
Tel.: (+420) 569 420 347
Fax: (+420) 569 424 267
E-mail: mtour@mtour.cz
Nám. T. G. Masaryka 321
583 01 Chotěboř
Tel.: (+420) 569 641 008
Fax: (+420) 739 491 071
E-mail: chotebor@mtour.cz

mtour - cestovní kancelář

Aktuality

Máte rádi muzikály? Nebo máte ve svém okolí někoho, pro koho by to byl ideální dárek k Vánocům? Máme pro Vás tip - pojeďte s námi přímo Vy (nebo obdarovaný) na muzikál Legenda jménem Holmes. A určitě nebudete litovat. :)

Přemýšlíte, co svým blízkým darovat k Vánocům? Poukázka je ideálním řešením jednak pokud víte konkrétně, tak v případě, že si nejste jisti. Připravíme Vám je na přímo zakoupený zájezd, pobyt nebo kulturní zážitek, případně částku, kterou budete chtít daného člověka obdarovat. Navštivte nás v našich kancelářích a něco společně vymyslíme.

Pojeďte s námi společně na muzikálovou komedii Doktor Ox, ve které konečně každý může milovat, koho chce. Vhodné i jako vánoční dárek! Muzikál je o hrdinech, kteří se vzepřou záměru zločinného doktora Oxe. Doktor Ox touží ovládat myšlení obyvatel, a to pomocí svého ďábelského, v podstatě ale jednoduchého vynálezu.

Lázně Bük leží nedaleko Sárváru, jsou zde kryté i otevřené bazény. Hotel je propojen s lázněmi spojovací chodbou a má vlastní wellness - vnitřní bazén, whirlpool, jacuzzi, finskou saunu a další.

Máte rádi kouzlo předvánočních trhů? Vídeň je ideálním místem, kde si tuto příjemnou předvánoční atmosféru užít.

Novinka mezi muzikály - s premiérou na jaře 2019. Svá místa si můžete rezervovat již nyní. Vhodné i jako vánoční dárek.

Již nyní si můžete rezervovat svá místa na únorový muzikál Sestra v akci. Vhodné ke koupi i jako vánoční dárek.

Lázně Bük leží nedaleko Sárváru a jsou zde kryté i otevřené bazény, terapeutické, ponorné bazény, sauny a další možnosti k odpočinku a relaxaci. Oceňujeme, že je hotel propojen s lázněmi spojovací chodbou a má vlastní wellness - vnitřní bazén, whirpool, jazucci, finskou saunu a další.

Pojeďte si s námi odpočinout do jednoho z největších lázeňských komplexů v Maďarsku. Vhodné pro všechny věkové kategorie, odjezd z Chotěboře, Havlíčkova Brodu i Jihlavy.

Chcete si užít krásné podzimní dny v příjemném prostředí hotelu Park Inn v maďarském Sárváru? Odpočinek, relax, několik zážitkových a léčebných bazénů. Prostředí vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pojeďte si s námi užít babí léto v termínu 20.-23. září do maďarského Sárváru. Ideální i pro rodiny s dětmi. Máme poslední volná místa, tak nás kontaktujte co nejdříve!

29.5.2018

Ve čtvrtek dne 31.5.2018 budou pevné telefonní linky v kanceláři v Havlíčkově Brodě mimo provoz. Volejte mobil 603 845 461 nebo kancelář v Chotěboři tel. 563 641 008.

Máme posledních pár míst na květnový termín do maďarského Zalakarose. Nyní za LAST MOMENT ceny. Pojeďte si s námi užít již letní pohodičku.

Ještě váháte, jestli do Chorvatska autem na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří? My jezdíme každý rok společně a maximální spokojenost. Tak jestli si chcete ušetřit starosti, pojeďte s námi.

Chcete si s námi užít relaxaci a pohodu v termálních lázních v Maďarsku? Ještě zbývají poslední volná místa, tak nás kontaktujte v našich kancelářích.

Máte rádi Francii, místní památky nebo jen dobré víno? Pojeďte s námi v červnu do Alsaska, kde si každý najde to své.

Na 20. května jsme pro Vás připravili zájezd do divadla Palace na představení Chvála bláznovství v hlavních rolích s Martinem Hofmannem a Filipem Blažkem.

Pro velký úspěch minulého představení v prosinci opět zavítáme na muzikál Sestra v akci. Svá místa si můžete rezervovat již nyní.

Jistě znáté slavné filmové zpracování Trháku a nyní se můžete těšit i na muzikálové provedení v divadle Broadway. Autoři Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou zárukou skvělého humoru. Můžeme se těšit na všechny původní filmové písně, včetně té nejznámnější Nech brouka žít.

Pojedťe s námi 9. září opět na muzikál Muž se železnou maskou. Vstupenky již v prodeji.