Cestovní kancelář M TOUR s.r.o.
Dolní 227
580 02 Havlíčkův Brod
Tel.: (+420) 569 420 347
Fax: (+420) 569 424 267
E-mail: mtour@mtour.cz
Nám. T. G. Masaryka 321
583 01 Chotěboř
Tel.: (+420) 569 641 008
Fax: (+420) 739 491 071
E-mail: chotebor@mtour.cz

mtour - cestovní kancelář

  
                

Vážení zákazníci,

v naší cestovní kanceláři M TOUR, která je na trhu již 18 let, můžete zakoupit jak naše vlastní zájezdy (za sportem, relaxací, vínem nebo kulturou), tak zájezdy dalších více než 150 CK, které jsou na trhu.

                                     

Spolupracujeme s cestovními kancelářemi
EXIM TOURS - patříme mezi Exim Partnery, FISCHER, ČEDOK, FIRO-TOUR, ESO TRAVEL, AMERICA TOURS, TRAVEL 2002, ALEXANDRIA, VÍTKOVICE TOURS, BLUE STYLE, ATIS, CANARIA TRAVEL, OREX TRAVEL, TIPATOUR, DATOUR, VICTORIA a mnoha dalšími.Navíc nabízíme sestavení zájezdu přímo podle Vašich požadavků. Máte nějaké speciální přání? Konkrétní destinaci, kterou byste chtěli navštívit? Nebo potřebujete zajistit zájezd pro pracovní kolektiv, studenty nebo jen partu kamarádů? Zavolejte nebo se osobně zastavte do naší kanceláře a zájezd Vám sestavíme na míru.

Pokud chcete s výběrem dovolené poradit, zavítejte do naší kanceláře v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ nebo CHOTĚBOŘI.

Další služby CK M TOUR
  • prodej vstupenek sítě Ticket Art 
  • letenky do celého světa přes Královna
  • autobusové jízdenky po celé Evropě - Student Agency, Eurolines 

  • jazykové studijní pobyty
  • parkování na letišti
  • komplexní cestovní pojištění
  • a další

V cestovní kanceláři NELZE platit kartami, možný je on-line převod. Akceptujeme poukázky SODEXO a EDENRED. Více informací v našich kancelářích.

Zájezdy si můžete vybrat a rezervovat na internetových stránkách našeho vyhledávače http://www.dovolena-mtour.cz.

Chcete mít přehled o novinkách a zajímavých akcích? Sledujte naše aktuality nebo náš facebook.

                                

Aktuality

Na jaro příštího roku jsme pro Vás připravili zájezd na nový muzikál Muž se železnou maskou. Muzikál má opět hvězdné obsazení: Josef Vojtek, Petr Kolář, Daniel Hůlka a další. Vstupenky si můžete rezervovat v našich CK již nyní.

Na červen příštího roku jsme pro Vás připravili poznávací zájezd do Alsaska - společně poznáme krásy této francouzské oblasti, navštívíme vinařská městečka nebo výrobnu sýra. Více informací naleznete v sekci Poznávací zájezdy.

Nabízíme poslední volná místa na podzimní pobyt v lázeňském městě Sárváru. Akční cena je 6 200 Kč/dospělá osoba. Více informací v sekci Termální lázně nebo v naší kanceláři.

Podzimní termín muzikálu Mýdlový princ byl posunut na 17. prosince 2017. Vstupenky si můžete rezervovat a vyzvednout v naší CK v Havlíčkově Brodě nebo Chotěboři.

Sice jsme se teď vrátili z květnového Maďarska, ale... je čas myslet na podzim a rezervovat si svá místa na podzimní termíny (vypsány jsou jak pro Sárvár, tak Zalakaros). Relaxace a odpočinku není nikdy dost, proto si to včas zapiště do diáře. Více v sekci Termální lázně.

Archiv aktualit