Cestovní kancelář M TOUR s.r.o.
Dolní 227
580 02 Havlíčkův Brod
Tel.: (+420) 569 420 347
Fax: (+420) 569 424 267
E-mail: mtour@mtour.cz
Nám. T. G. Masaryka 321
583 01 Chotěboř
Tel.: (+420) 569 641 008
Fax: (+420) 739 491 071
E-mail: chotebor@mtour.cz

mtour - cestovní kancelář

  
                

Vážení zákazníci,

v naší cestovní kanceláři M TOUR, která je na trhu již 18 let, můžete zakoupit jak naše vlastní zájezdy (za sportem, relaxací, vínem nebo kulturou), tak zájezdy dalších více než 150 CK, které jsou na trhu.                              

Spolupracujeme s cestovními kancelářemi
EXIM TOURS - patříme mezi Exim Partnery, FISCHER, ČEDOK, FIRO-TOUR, ESO TRAVEL, AMERICA TOURS, TRAVEL 2002, ALEXANDRIA, VÍTKOVICE TOURS, BLUE STYLE, ATIS, CANARIA TRAVEL, OREX TRAVEL, TIPATOUR, DATOUR, VICTORIA a mnoha dalšími.Navíc nabízíme sestavení zájezdu přímo podle Vašich požadavků. Máte nějaké speciální přání? Konkrétní destinaci, kterou byste chtěli navštívit? Nebo potřebujete zajistit zájezd pro pracovní kolektiv, studenty nebo jen partu kamarádů? Zavolejte nebo se osobně zastavte do naší kanceláře a zájezd Vám sestavíme na míru.

Pokud chcete s výběrem dovolené poradit, zavítejte do naší kanceláře v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ nebo CHOTĚBOŘI.

Další služby CK M TOUR
  • prodej vstupenek sítě Ticket Art 
  • letenky do celého světa přes Královna
  • autobusové jízdenky po celé Evropě - Student Agency, Eurolines 

  • jazykové studijní pobyty
  • parkování na letišti
  • komplexní cestovní pojištění
  • a další

V cestovní kanceláři NELZE platit kartami, možný je on-line převod. Akceptujeme poukázky SODEXO a EDENRED. Více informací v našich kancelářích.

Zájezdy si můžete vybrat a rezervovat na internetových stránkách našeho vyhledávače http://www.dovolena-mtour.cz.

Chcete mít přehled o novinkách a zajímavých akcích? Sledujte naše aktuality nebo náš facebook.

                                

Aktuality

Také máte rádi předvánoční Vídeň? Skvělou atmosféru, nádhernou výzdobu, vůni svařeného vína, pečených kaštanů či dalších dobrot? Vše si společně s námi můžete vychutnat 9. prosince. Více informací zde.

V únoru připravujeme společný zájezd na jeden z nejoblíbenějších muzikálů současnosti - Ples upírů. Můžeme se těšit na monumentální scénu, nádherné kostýmy, výborné obsazení a skvělou choreografii. Zájezd proběhne 10. 2. 2018, začátek představení ve 14:00 hodin. Cena za vstupenku a dopravu je 1080 Kč.

Na jaro příštího roku jsme pro Vás připravili zájezd na nový muzikál Muž se železnou maskou. Muzikál má opět hvězdné obsazení: Josef Vojtek, Petr Kolář, Daniel Hůlka a další. Vstupenky si můžete rezervovat v našich CK již nyní.

Na červen příštího roku jsme pro Vás připravili poznávací zájezd do Alsaska - společně poznáme krásy této francouzské oblasti, navštívíme vinařská městečka nebo výrobnu sýra. Více informací naleznete v sekci Poznávací zájezdy.

Nabízíme poslední volná místa na podzimní pobyt v lázeňském městě Sárváru. Akční cena je 6 200 Kč/dospělá osoba. Více informací v sekci Termální lázně nebo v naší kanceláři.

Archiv aktualit