Cestovní kancelář M TOUR s.r.o.
Dolní 227
580 02 Havlíčkův Brod
Tel.: (+420) 569 420 347
Fax: (+420) 569 424 267
E-mail: mtour@mtour.cz
Nám. T. G. Masaryka 321
583 01 Chotěboř
Tel.: (+420) 569 641 008
Fax: (+420) 739 491 071
E-mail: chotebor@mtour.cz

mtour - cestovní kancelář

Aktuality

Máte rádi tu maďarskou pohodu a relax v termálních lázních? Pro každoroční velký zájem jsme vypsali hned několik termínů. Těšíme se na společně strávené chvíle.

Kdo nebyl, neví o co přichází. Předvánoční Vídeň je jedinečná a každý by se tam měl alespoň jednou podívat. My jezdíme každoročně, letos již 7. prosince.

Máte rádi předvánoční atmosféru vánočních trhů? V evropských metropolích je plno krásných a společně můžeme některé z nich objevovat. Už 30. listopadu můžeme společně navštívit ty drážďanské.

Pro velký úspěch vám znovu přinášíme hit letošního roku - muzikál Kvítek Mandragory.

Máte rádi Francii? Víno, vinice nebo sýry? Nebo jen klid a krásnou přírodu? Pojeďte s námi na přelomu května a června do Alsaska.

Čarodějka je jeden z nějúspěšnějších světových muzikálů poslední doby. S oslňující fantastickou výpravou a krásnými melodiemi. Společně se na něj pojedeme podívat již v říjnu letošního roku.

Hledáte tip na zajímavý dárek nebo si jen chcete užít pár dní volna s někým blízkým? Náš zájezd do Francie, nejen za vínem, je velmi oblíbený. Více v záložce Poznávací zájezdy.

Sice si nyní užíváme hlavně sněhu, lyžování, snowboardingu nebo jen procházek.. ale nezapomeňte na jarní relax v Maďarsku. Letos máme na výběr z více lokalit. A třeba březnový Bükfürdö vypadá luxusně. Více v záložce Termální lázně.

Máte rádi muzikály? Nebo máte ve svém okolí někoho, pro koho by to byl ideální dárek k Vánocům? Máme pro Vás tip - pojeďte s námi přímo Vy (nebo obdarovaný) na muzikál Legenda jménem Holmes. A určitě nebudete litovat. :)

Přemýšlíte, co svým blízkým darovat k Vánocům? Poukázka je ideálním řešením jednak pokud víte konkrétně, tak v případě, že si nejste jisti. Připravíme Vám je na přímo zakoupený zájezd, pobyt nebo kulturní zážitek, případně částku, kterou budete chtít daného člověka obdarovat. Navštivte nás v našich kancelářích a něco společně vymyslíme.

Pojeďte s námi společně na muzikálovou komedii Doktor Ox, ve které konečně každý může milovat, koho chce. Vhodné i jako vánoční dárek! Muzikál je o hrdinech, kteří se vzepřou záměru zločinného doktora Oxe. Doktor Ox touží ovládat myšlení obyvatel, a to pomocí svého ďábelského, v podstatě ale jednoduchého vynálezu.

Lázně Bük leží nedaleko Sárváru, jsou zde kryté i otevřené bazény. Hotel je propojen s lázněmi spojovací chodbou a má vlastní wellness - vnitřní bazén, whirlpool, jacuzzi, finskou saunu a další.

Máte rádi kouzlo předvánočních trhů? Vídeň je ideálním místem, kde si tuto příjemnou předvánoční atmosféru užít.

Novinka mezi muzikály - s premiérou na jaře 2019. Svá místa si můžete rezervovat již nyní. Vhodné i jako vánoční dárek.

Již nyní si můžete rezervovat svá místa na únorový muzikál Sestra v akci. Vhodné ke koupi i jako vánoční dárek.

Lázně Bük leží nedaleko Sárváru a jsou zde kryté i otevřené bazény, terapeutické, ponorné bazény, sauny a další možnosti k odpočinku a relaxaci. Oceňujeme, že je hotel propojen s lázněmi spojovací chodbou a má vlastní wellness - vnitřní bazén, whirpool, jazucci, finskou saunu a další.

Pojeďte si s námi odpočinout do jednoho z největších lázeňských komplexů v Maďarsku. Vhodné pro všechny věkové kategorie, odjezd z Chotěboře, Havlíčkova Brodu i Jihlavy.

Chcete si užít krásné podzimní dny v příjemném prostředí hotelu Park Inn v maďarském Sárváru? Odpočinek, relax, několik zážitkových a léčebných bazénů. Prostředí vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pojeďte si s námi užít babí léto v termínu 20.-23. září do maďarského Sárváru. Ideální i pro rodiny s dětmi. Máme poslední volná místa, tak nás kontaktujte co nejdříve!

29.5.2018

Ve čtvrtek dne 31.5.2018 budou pevné telefonní linky v kanceláři v Havlíčkově Brodě mimo provoz. Volejte mobil 603 845 461 nebo kancelář v Chotěboři tel. 563 641 008.