Cestovní kancelář M TOUR s.r.o.
Dolní 227
580 02 Havlíčkův Brod
Tel.: (+420) 569 420 347
Fax: (+420) 569 424 267
E-mail: mtour@mtour.cz
Nám. T. G. Masaryka 321
583 01 Chotěboř
Tel.: (+420) 569 641 008
Fax: (+420) 739 491 071
E-mail: chotebor@mtour.cz

mtour - cestovní kancelář

Aktuality

Pojeďte si s námi odpočinout do jednoho z největších lázeňských komplexů v Maďarsku. Vhodné pro všechny věkové kategorie, odjezd z Chotěboře, Havlíčkova Brodu i Jihlavy.

Chcete si užít krásné podzimní dny v příjemném prostředí hotelu Park Inn v maďarském Sárváru? Odpočinek, relax, několik zážitkových a léčebných bazénů. Prostředí vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pojeďte si s námi užít babí léto v termínu 20.-23. září do maďarského Sárváru. Ideální i pro rodiny s dětmi. Máme poslední volná místa, tak nás kontaktujte co nejdříve!

29.5.2018

Ve čtvrtek dne 31.5.2018 budou pevné telefonní linky v kanceláři v Havlíčkově Brodě mimo provoz. Volejte mobil 603 845 461 nebo kancelář v Chotěboři tel. 563 641 008.

Máme posledních pár míst na květnový termín do maďarského Zalakarose. Nyní za LAST MOMENT ceny. Pojeďte si s námi užít již letní pohodičku.

Ještě váháte, jestli do Chorvatska autem na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří? My jezdíme každý rok společně a maximální spokojenost. Tak jestli si chcete ušetřit starosti, pojeďte s námi.

Chcete si s námi užít relaxaci a pohodu v termálních lázních v Maďarsku? Ještě zbývají poslední volná místa, tak nás kontaktujte v našich kancelářích.

Máte rádi Francii, místní památky nebo jen dobré víno? Pojeďte s námi v červnu do Alsaska, kde si každý najde to své.

Na 20. května jsme pro Vás připravili zájezd do divadla Palace na představení Chvála bláznovství v hlavních rolích s Martinem Hofmannem a Filipem Blažkem.

Pro velký úspěch minulého představení v prosinci opět zavítáme na muzikál Sestra v akci. Svá místa si můžete rezervovat již nyní.

Jistě znáté slavné filmové zpracování Trháku a nyní se můžete těšit i na muzikálové provedení v divadle Broadway. Autoři Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou zárukou skvělého humoru. Můžeme se těšit na všechny původní filmové písně, včetně té nejznámnější Nech brouka žít.

Pojedťe s námi 9. září opět na muzikál Muž se železnou maskou. Vstupenky již v prodeji.

Přemýšlíte, kam vyrazit na letní dovolenou s dětmi? Přinášíme tip na dovolenou v Chorvatsku, kde najdete v Neptun Clubu bohatý animační program v češtině! Více v naší CK nebo na webových stránkách v sekci Pobyty v Chorvatsku.

V sekci Pobyty v Chorvatsku jsme pro Vás připravili nové zájezdy na léto 2018.

Pro velký zájem jsme pro Vás na červen 2018 připravili opět zájezd na muzikál Sestra v akci - v hlavní roli s Lucií Bílou. Vstupenky rychle mizí, tak si je prosím rezervujte co nejdříve.

V květnu si společně užijeme nový muzikál Janka Ledeckého - IAGO. Inspirovaný slavnou tragédií Williama Shakespeara Othello, vyprávěnou z pohledu zákeřného Iaga.

V březnu se pro velký zájem opět chystáme na muzikál s písněmi Karla Gotta - Čas růží. O vstupenky je velký zájem, proto si svá místa rezervujte co nejdříve. Vhodné ke koupi i jako vánoční dárek.

Máme pro Vás několik tipů na vánoční dárky - můžete si vybrat hned z několika muzikálů, užít si s námi lyžovačku v Itálii nebo již vybrat letní dovolenou.

Také máte rádi předvánoční Vídeň? Skvělou atmosféru, nádhernou výzdobu, vůni svařeného vína, pečených kaštanů či dalších dobrot? Vše si společně s námi můžete vychutnat 9. prosince. Více informací zde.

V únoru připravujeme společný zájezd na jeden z nejoblíbenějších muzikálů současnosti - Ples upírů. Můžeme se těšit na monumentální scénu, nádherné kostýmy, výborné obsazení a skvělou choreografii.